Gjermania

Tri bomba gati të shpërthenin brenda stadiumit të Hanoverit, ku ishte planifikuar miqësorja mes Gjermanisë dhe Holandës në prezencë të kancelares Angela Merkel dhe...

https://www.youtube.com/watch?v=J0l0CtDMXpY Mario Gëce vazhdon të mungojë për Bajern Mynihun, por megjithatë rikuperimi i tij po procedon sipas planeve të mjekëve. Ai shpreson të kthehet për...

Kuq e Zi

  Presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit, Armando Duka, i intervistuar pas ndeshjes nga "Supersport", ne lidhje me polemikat mes trajnerve De Biazi dhe Bunjaku...

Analiza

Tabloidi anglez "Mirror" para pak minutash i ka dedikuar një shkrim mjaft interesant trajnerit të Bayernit, Pep Guardiola. Faktikisht, në titull duket sikur lajmi...

https://www.youtube.com/watch?v=dgMCUe5LClU Trajneri fantastik i Bayernit,  Pep Guardiola, komentohet pafund rreth skemave dhe ndryshimeve taktike. Ja ku vjen dhe e pabesueshmja: në 127 nga 128 ndeshjet...

Video

Gerald Azamoah është një prej personave më të respektuar në Gelsenkirshen dhe tashmë i jep lamtumirën futbollit, duke u zëvendësuar nga i biri...

https://www.youtube.com/watch?v=ZiiBgEsx47c Pas eksperimentit me Cristiano Ronaldon, një djalosh ka tentuar që të bëjë një tjetër eksperiment duke përdorur figurën e RobertLewandowskit. Ngjashmëria me yllin polak është...

Përmbledhja me golat e ndeshjes së ditës së sotme, Francë - Gjermani

https://www.youtube.com/watch?v=q9QtMQILvKw   Sot skuadra e Trabzonsporit pati një seancë stërvitore të zhurmshme dhe me rrëmuja. Marko Marin pati një konfrontim me Aykut Demirin, shokun e tij...

Shihni videon e mëposhtshme dhe shihni se sa fort u dëgjuan të shtënat e terrorit të sotëm në Paris, ku janë vrarë së paku...

Ekstra

Ndeshja Bayern - Olympiacos që u luajt dje në "Allianz Arena" për çdo tifoz të Bayernit kudo në botë do të mbahet mend për...

Te fundit

https://www.youtube.com/watch?v=bSYjxZmJ_-8   Dje ndeshja miqësore Gjermani - Holandë u anulua, sepse u mor vesh para kohe se një akt i tmerrshëm terrorist mund të ndoshte pranë...