Gjermania

https://www.youtube.com/watch?v=as7-VIaiS04 E mbani mend këtë ndeshje? Ishte një sfidë mjaft e rëndësishme e kombëtares gjermane, pasi bëhej fjalë për kualifikueset e Euro 2008-s. Gjermania po...

Te mërkurën Liverpool luan çerekfinalen e kupës 'Capital One Cup' kundër Southampton. Duke marrë parasysh se kundërshtarët me peshë si Chelsea apo United janë larguar,...

Analiza

https://www.youtube.com/watch?v=GpEpu1Fi0qo Për herë të parë në histori, FIFA ka përzgjedhur plot 11 lojtarë të Bayernit në listën e futbollistëve për Formacionin e Vitit. Nga 55 lojtarë...

https://www.youtube.com/watch?v=13BFTOU4Fis Një fjali mjaft kuptimplotë e kohëve të fundit, e cila u tha edhe vjet - faktikisht - pavarësisht se kuptimi i saj u zbeh...

https://www.youtube.com/watch?v=hxiWLp0JnO0 Bayerni vazhdon të jetë skuadër e pamposhtur në Bundesligë, me 12 fitore dhe 1 barazim deri tani. Kjo i ka frikësuar të gjithë rivalët....

Video

Permbledhja e ndeshjes, Bate Borisov 1-1 Bayer Leverkusen

Shkëlzen Gashi para pak minutash shënoi një gol ndaj Gjeorgjisë, por nuk u konsiderua i rregullt. Ja videoja: Gashi disallowed goal #AlbaniavsGeorgia pic.twitter.com/ce5MYHT97t — Erald A....

Për të gjithë tifozët milanistë dhe ata juventinë, të cilët duan edhe futbollin gjerman, ja linku i ndeshjes së sotme Juventus - Milan. Jashtë...

https://youtu.be/ulbz_xNORj0 Kryeprokuri i Francës Francois Molins sapo ka dhënë detajet më të fundit për atë që ndodhi mbrëmë në Paris. Sipas Molins: “Një terrorist që...

Pjesa e parë e ndeshjes Schalke - Bayern është mbyllur 1-1. Në Gelsenkirchen për momentin fitimtarë nuk kemi. Ata janë tifozët, të cilët po...

Ekstra

Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger, ka zbuluar një 'sekret' në lidhje me një nga lojtarët që aktualisht luan për Bayern. Një lajm që duket...

Te fundit

  https://www.youtube.com/watch?v=mHOwSdcam5U   Në Gjermani është votuar se cila skuadër gjermane ka himnin më të bukur. Renditja ka sjellë shumë surpriza. Sondazhi bën fitues  FC Kölnin. Himni me...